Alperen Kanık
Kripto Para ve Blockchain Uygulamaları Eğitmeni

26 Temmuz 1998'de Ankara'da doğdu. Bir süre yurtdışında yaşadıktan sonra ülkesine geri döndü. İlköğretim ve Lise eğitimlerini doğduğu şehir olan Ankara'da tamamladı. 2017 yılında Baskent üniversitesi Ticari Bilimler Fakültesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünü burslu olarak kazandı. Lisede ilgi duyduğu yazılım ve 3D yazıcı teknolojilerinde kendini geliştirme fırsatı buldu.

Alperen KANIK, Vakıfbank’ın 2019 yılında düzenlediği Hack To The Future Fintech Hackathon’unda Ali Bertay SOLAK ile birlikte geliştirdikleri Sanal Alışveriş Nakiti (SAN) projesiyle ilk somut fintech projesini ortaya çıkarmış oldu. 

 Ali Bertay SOLAK ile beraber Analiz Kripto ve Kripto Para Haberlerini kurdu. ödeme sistemleri ve blokzinciri teknolojilerinin özel sektöre uyarlanması konusunda çalışmalar yapan Alperen KANIK şu sıralar Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bilgi işlem daire başkanlığında staj yapmaktadır.

Verdiği Eğitimler
Kripto Paralarda Teknik ve Temel Analizi hakkında bilgi edinmek ve bu teknolojilerin uygulama alanlarını öğrenmek isteyen kursiyerlerimiz için hazırlanmıştır. Eğitim konuları ve eğitim süreci ilerleyişi hakkında bilgi almak için eğitim sayfasına yönlenebilirsiniz.
80 Saat
Uzaktan, Online ve Yüz Yüze Eğitim
4.7 (4 Yorum)
Yenilikleri İlk Sen Öğren

Yeni eğitimler, yenilik ve kampanyalardan haberdar olmak için kayıt ol!

Formu doldurun, sizi arayalım!