Eğitimler ile ilgili en çok merak edilen soruları "Sıkça Sorulan Sorular" bölümünde cevaplandırdık. Aradığınız sorunun cevabını bulamadıysanız ya da detaylı bilgi almak istiyorsanız, eğitim danışmanlarımızın sizlere en iyi hizmeti sunması için lütfen bizi 0212 823 2720 numaralı telefondan arayabilirsiniz veya Hemen Bilgi Al formunu doldurabilirsiniz.


- Adobe Connect'i bilgisayara indirebilmek için http://www.adobe.com/go/Connectsetup linkini kullanabilirsiniz.

- Adobe Connect'i Apple Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak, kolaylıkla telefon ve tabletinize indirebilirsiniz.

Canlı yayınlara erişebilmeniz için ilk olarak Adobe Connect Programını indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra size verilen kullanıcı adı ve şifrenizle eğitim panelimize giriş yaptıktan sonra ''CANLI YAYINA KATIL'' butonuna tıklayarak bağlanabilirsiniz.

Canlı yayına erişememeniz durumunda yine eğitim paneli üzerindeki '' CANLI YAYINA NASIL BAĞLANIRIM?'' sunumuna bakarak yönlendirme adımlarını görebilirsiniz.

- Kayıtlı canlı yayınlarınızı takip edebilmek için öğrenci sayfanızdaki eğitiminize giriş yaptıktan sonra, kaydedilen canlı yayın linklerini göreceksiniz.  Oradaki linki kopyalayıp Adobe Connecte yapıştırın, kullanıcı adı ve şifre olarak linklerin altında belirtilen kullanıcı adı ve şifreyi kullanın.

Not: Kayıtlı Canlı Yayınlara Sadece Bilgisayarlardan Ulaşım Sağlanmaktadır.

- Sınavlara katılabilmeniz için öğrenci sayfanızda size verilen kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak sayfanızda size verilen saatler arasında aktif olacak ''SINAVA KATIL'' butonuna tıklayarak sınava katılabilirsiniz.

- Sertifikanız sınavı başarıyla tamamlayıp, ödemelerinizin bitmesi durumunda ortalama 1 ay sonunda tarafınıza gönderilecektir.

Sertifikalandırma yapılabilmesi için, kimlik ve diplomanızın Başkent Üniversitesi'ne gönderilmesi gerekmektedir.

Uzaktan Öğretim, alışılmış geleneksel eğitim tarzından farklı olarak, kampüse/ders merkezine gelme zorunluluğunun olmadığı, derslerin bilgisayar vasıtasıyla tamamen sanal ortamda, canlı ve interaktif olarak işlendiği, katılımcının istediği zaman bunları tekrar tekrar izleyebileceği eğitiminin adıdır.

Hayır sertifikaların bir zamanaşımı ya da geçerlilik süresi yoktur. Ömür boyu geçerlidir.

 1. derece Şehit Yakınlarına %50 İndirim

- Gazilere % 50 İndirim

- Engelli Vatandaşlarımıza engelli oranına göre en fazla %50 İndirim

- Başkent Üniversitesi çalışanlarına ve öğrencilerine %10 İndirim eğitim kurumumuz tarafından sağlanmaktadır.

- Çoklu katılımlarda ve ikinci eğitimlerde indirimler uygulanabilmektedir.

Formu doldurun, sizi arayalım!