(92 Yorum)

Yaşam Koçluğu Üst Seviye Eğitimi

Başkent Üniversitesi Onaylı Yaşam Koçluğu Sertifikası ve Başkent Üniversitesi Onaylı Eğitim Koçluğu Sertifikası eğitimimizi tamamlayan kursiyerlerimiz bu eğitime katılabilirler. Koçluk çalışmalarında bir ileri aşamaya geçmiş olursunuz. Bilgi ve becerilerinizi bir üst seviyeye taşımış olursunuz. Koçlukta derinlemesine ilerleme sağlarsınız.
Hemen Bilgi Al
75 Saat
Eğitim İçeriği
Bilgi almak için bu sayfada yer alan 'Detaylı Bilgi Talep Et' ya da 'Buraya Tıklayarak' İletişim Formunu doldurabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız sizi arayıp, tüm merak ettiğiniz konularda yardımcı olacaklardır.

Eğitim bilgileri aşağıda yer almaktadır. Soruların üzerindeki + butonuna basarak bilgi alabilirsiniz.


Eğitimi Kim Veriyor: Yaşam Koçluğu Üst Seviye Sertifika Eğitimi, Profesyonel Koç Sefer KAYAOĞLU ve Psikolojik Danışman Dilek KIRCAOĞLU tarafından verilmektedir.

Eğitim Onayı ve Sertifika: 

Başkent Üniversitesi Onaylı Yaşam Koçluğu Sertifikası. Eğitim sonunda elde edilen sertifika E-devlet'te gözükmektedir.

Eğitim Süresi: Uzaktan Eğitim + Online Eğitim + Süpervizyon Eğitimi : 75 Saat

Başkent Üniversitesi Onaylı Yaşam Koçluğu Sertifikası ve Başkent Üniversitesi Onaylı Eğitim Koçluğu Sertifikası eğitimimizi tamamlayan kursiyerlerimiz bu eğitime katılabilirler.

Başkent Üniversitesi Onaylı Yaşam Koçluğu Sertifikası eğitimimizi tamamladınız. Artık Yaşam Koçluğu’nda derinlemesine ilerlemek istiyorsunuz. Bir taraftan Koçluk faaliyetlerine başladınız. Ancak çalışmalarınızı bir üst aşamaya taşımak istiyorsunuz. İşte bu eğitimimiz; bilgi ve becerilerini artırmak, Koçluk denizinde ilerlemek isteyen kursiyerlerimiz için hazırlanmıştır.

  • Empati
  • Beden dili
  • Kendini tanıma penceresi
  • Metafor
  • Metotlar
  • Koçluk çalışma örnekleri
  • Koçluk çalışmalarında bir ileri aşamaya geçmiş olursunuz.
  • Bilgi ve becerilerinizi bir üst seviyeye taşımış olursunuz.
  • Koçlukta derinlemesine ilerleme sağlarsınız.

Başvuru Formunu Doldurun Sizi Arayarak Detaylı Bilgi Verelim.

Yada Linke tıklayarak Whatsapp Destek Hattından Destek Alabilirsiniz.

Mesaj Göndermek İçin Tıklayınız

Yorumlar
HAMİDE ŞENCAN GÜL
Merhaba İlişki ve evlilik danışmanlığı online eğitim ine katilan kursiyer olarak belirteyim İlker hocanın video anlatımları ve canlı yayın dersleri çok verimli. Teşekkürler Sn. İlker KÜÇÜK
PINAR GENÇ
hocalarımı da çok teşekkür ederim. onları da çok seviyorum.
PINAR GENÇ
geçen yıl bu zamanlar kaybolmak üzereyken kendimi bulmama yardım ettiniz o tatlı, canlı, pozitif sesinizle çok teşekkür ederim Nurcan hanım.
SERAP AKPINAR
Merhaba, sürükleyici güzel bir eğitimin ardından heyecanlı bir sınavdan geçtik. Sonuçların hemen aktarılması bir başka sürpriz oldu. Tek bir husus dikkatimi çekti: Eğitim boyunca olumlu olup negatiflikten bahsetmemekten söz ederken, soru cümlelerinin '...hangisi yer almaz?', '...kapsamında değildir?', '...değildir', '...kullanılmaz?', '...yanlıştır?' diye bitmesi. Özgenur hanım ile İlknur hanıma çok teşekkür ediyorum, süreç boyunca sakin, net ve sabırlı açıklamalarıyla hep yardımcı oldular. Dilek hanım ve Sefer beye çok teşekkür ediyorum, bana yeni bir ufuk açtılar. Umarım hayatıma güzellikler gelir. Sağlıklı günler dilerim.
UĞUR SEZEN USTA
Sevgili Damla ocam ve Deniz Hocalarımın bana vermiş olduğu bilgiler ler oğrultusunda akademinzin öğrencsi olmaktan onur duydum.Etik değerler doğrultusunda verilen bu bilgiler benim için çok önemli yer teşkil etmektedir.Akademinizin küçük bir parçası olmaktan onur ve gurur duydum.Çok teşekkür ediyor ve başarılarla dolu bir hayat diliyorum.Ayrıca Başkent Üniversitesinin başta Rektörü Çok değerli ALİ HABERAL ve tüm Akademik Kadrosuna da teşekkürlerimi sunuyorum.Tüm yollarınız açık olsun.
SERAP AKPINAR
Merhaba, iletişiminiz harika, faydalı bir eğitim olacağını umuyorum. Sağlıklı günler dilerim.
Yenilikleri İlk Sen Öğren

Yeni eğitimler, yenilik ve kampanyalardan haberdar olmak için kayıt ol!

Formu doldurun, sizi arayalım!