Hakkımızda

Gelişimini Aknet Avrupa ile Sürdüren +50.000 Kursiyer Arasına Siz De Katılın!

Sağlık ve eğitim alanındaki profesyonellerin kurmuş olduğu, danışmanlık, organizasyon ve eğitim alanında ‘A’ kalite hizmet vermeyi ilke edinmiş bir kurumuz.

Sertifikasyon için geçerli eğitimlerin, ulusal ve uluslararası standartlarda verilmesini sağlayan kurumlar ile işbirliği yaparak, mesleğinize artı değer katıyoruz.

Alanında uzman eğitimcilerle birlikte, devlet ve üniversite onaylı kişisel ve mesleki gelişim eğitimlerini, yeni meslekleri Türkiye ile buluşturmaktan gurur ve büyük mutluluk duyuyoruz.

Neden Aknet Avrupa?

Kursiyer ve eğitimcilerimizin geri bildirimleriyle birlikte eğitim kalitesini sürekli geliştiriyor, uluslararası akredite, E-devlet ve Başkent Üniversitesi onaylı eğitimleri sizlerle buluşturarak gelişiminize en iyi şekilde katkı sağlıyor, eğitim sürecinde sizi asla yalnız bırakmayarak size her konuda yardımcı olabilmek için büyük bir özen ve özveriyle çalışmaya devam ediyoruz.

Uzman Eğitimciler

Çocuk Gelişimi, Kişisel Gelişim, Danışmanlık, Koçluk, Yönetim, Sağlık vb. Alanlarda Uzman Eğitimcilerle Birlikte Gelişin!

Yüksek Kalite

1080 HD Kalitesinde Video Dersler, Özenle Hazırlanmış PDF Dokümanlar ile Uzaktan Eğitimin Keyfini Yaşayın!

Eğitim Programları

Kişisel ve Mesleki Gelişiminizde, Güncel Hayat ve İş Hayatınızda Önemli Kazanımlar Elde Edin. Yeni Meslekler Edinin!

Onaylı Sertifikalar

Başkent Üniversitesi Onaylı, Uluslararası Akredite, E-devlet'te Görünen Sertifikalarla Kariyerinizi Taçlandırın!

Misyonumuz

Kişilerin lisans ve lisansüstü eğitimler ile kazanmış oldukları mesleki niteliklerine, yönetmelik ve kanunlar ile tanımlanmış ek mesleki sertifikasyonlarını, kısa dönem tanımlanmış eğitimler ve kurslar ile yetkili kurum olarak geçerli belgeler ile vermek.

Vizyonumuz
  • Mesleki beceri ve niteliklere , ulusal ve uluslararası düzeyde geçerli olan, tanımlanmış akredite eğitimler ile artı değer katmak,
  • Uluslararası işbirlikleri kurmak…Organizasyonları Türkiye'de gerçekleştirmek,
  • İnancımız en değerli yatırım; insanın kendine yaptığı yatırımdır.
Formu doldurun, sizi arayalım!