(14 Yorum)

Kişisel Fitness Eğitmenlik Eğitimi

Kişisel Fitness Eğitmenlik Eğitimi; Uzaktan, Online ve Süpervizyon olarak 120 saatlik bir eğitimdir. Eğitim içerik ve konularını detaylı bilgi sayfasından edinebilirsiniz.
Hemen Bilgi Al
120 Saat
Eğitim İçeriği
Bu sayfada yer alan 'Detaylı Bilgi Talep Et' ya da 'Buraya Tıklayarak' İletişim Formunu doldurabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız sizi arayıp, tüm merak ettiğiniz konularda yardımcı olacaklardır.

Kişisel Fitness Eğitmenlik Eğitimi; Uzaktan, Online ve Süpervizyon olarak 120 saatlik bir eğitimdir.

Başkent Üniversitesi Onaylı ve Sertifikalıdır. Eğitim sonunda elde edilen sertifika E-devlet'te gözükmektedir.

Serhat Çamkerten

 • Hizmet ve Hizmetin Tanımı

 • Biz ne yapıyoruz, nasıl yapıyoruz?
 • İyi bir özel egzersiz eğitmeni nasıl olmalı?
 • Antrenman bilgisi ( özel-genel antrenman bilgisi )
 • İnsan Anatomisi
 • Egzersiz fizyolojisi ve sistemler
 • Postür analizi ve rahatsızlıklarda egzersiz reçeteleri
 • Vücut tipleri
 • Antrenman periyotlaması
 • Genel beslenme
 • İlk yardım
 • Motivasyon
 • Güçlü iletişim

1. Ön bilgi başvurunuz sonrası eğitim danışmanlarımız tarafından detaylı bilgilendirme sağlanır.

2. Video ve PDF kaynaklar, canlı bağlantılar, yüz yüze eğitimler, sınav tarihleri ve şekli hakkında bilgi alırsınız.

3. Üyelik işlemleriniz tamamlanır ve Kişisel Fitness Eğitmenlik Eğitimi panelindeki tüm dökümanlara erişiminiz gerçekleşir. Ayrıca mobil uygulamalarımız üzerinden de eğitimlerinize dilediğiniz yer ve zamanda erişebilirsiniz.

4. Eğitim kaynakları eğitimciler tarafından özenle hazırlanmış, Başkent Üniversitesi onayından geçmiş video ve pdf kaynaklardan oluşur, kaynaklardan yararlanarak bilgi seviyenizi geliştirirsiniz.

5. Edindiğiniz bilgileri canlı yayınlarda eğitimleriniz ile pekiştirir, kendilerinden destek alma fırsatına sahip olursunuz

6. Yüz yüze eğitimlerdeki uygulamalar ile edindiğiniz bilgileri eğitimcilerimizin kontrolü, yönlendirme ve önerileri ile hayata geçirmeye başlarsınız.

7. Eğitim sürecinizden sonra sınava tabi olursunuz ve başarıyla tamamladığınız eğitim sertifikasını almaya hak kazanırsınız.

Eğitmenlerimiz
Yorumlar
OKAN AKTAÇ
Öncelikle Sizlerden almış olduğum eğitimden dolayı çok mutluyum. Ekibiniz ve sunmuş olduğunuz olanaklar Ayrıca, Öğretmenleriniz, Müfredatlarınız tek kelimeyle Profesyonel bir eğitim aracılığı sunuyorsunuz öğrencilerinize Canlı yayın dersleriniz PDF dosyalarınız hepsi birbirinden faydalı Öğrenci işlerinden herzaman tertürlü sorularımızı severek ve çok yardımcı olarak cevaplayan Damla Kargı hanımına ve diğer bayan Arkadaşlara burdan ne kadar Teşekkür etsem az gelir, Emeği geçen herkese teşekkürler ve Kolaygelsin.
OKAN AKTAÇ
Damla Kargı hanıma buradan da belirtmek isterim ki çok kibar ve diksiyonu mükemmel anlaşılır ve karşı tarafa güven veren kişiliğiyle işinde Harika ve Mükemmel. Yardımları için çok teşekkür ederim.
SHOHIDA JUMAEVA
Nurcan hanıma çok teşekkür ederim
GEYLANİ TAHA GÖREN
Damla hanıma detaylı açıklamasından dolayı teşekkürler
ARZU YAĞCI
Nurcan Arslan hanım efendiden çok güzel açıklamalı bilgiler edindim , kendisini kutluyorum beni sabırla dinleyip ilgilendiği için .
İBRAHİM BOZKURT
İlk Kayıt esnasında Sayın Danışmanım Nurcan ARSLAN detaylı ve faydalı Anlatımı ile Eğitim süreci için bilgilendirdi. Kendisine Çok Teşekkür ederim.
Yenilikleri İlk Sen Öğren

Yeni eğitimler, yenilik ve kampanyalardan haberdar olmak için kayıt ol!

Formu doldurun, sizi arayalım!