(30 Yorum)

Arabulucuk Asistanlığı Eğitimi

Başkent Üniversitesi Onaylı ve Sertifikalı.
Hemen Bilgi Al
96 Saat
Eğitim İçeriği

Bilgi almak için bu sayfada yer alan 'Detaylı Bilgi Talep Et' ya da 'Buraya Tıklayarak' İletişim Formunu doldurabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız sizi arayıp, tüm merak ettiğiniz konularda yardımcı olacaklardır.


EĞİTMENLER; PERVİN YILDIZ ve NAZLI ÖZLEM ATMACA

TOPLAM SÜRE; ONLİNE + SÜPERVİZYON  + CANLI YAYIN  = 96 saatlik bir eğitimdir.

Başkent Üniversitesi onaylı ve sertifikalıdır.

Lise ve üzeri her mezun eğitime katılım sağlayabilmektedir.

-İRADİ ARABULUCULUK

-DAVA ŞARTI ARABULUCULUK

-ARABULUCULUK TERMİNOLOJİSİ

-EŞİTLİK

-İRADİLİK

-DOSYA OLUŞTURMA

-KISALTMALAR ; HUAK (HUKUK UYUŞMAZLIKLARINDA ARABULUCULUK KANUNU

                            AUÇ (ALTARNETİF UYUŞMAZLIK ÇÖZÜMÜ

                            AAÜT(ARABULUCULUK ASGARİ ÜCRET TARİFESİ)

-ADLİYE ARABULUCULUK BÜROLARI

1. Ön bilgi başvurunuz sonrası eğitim danışmanlarımız tarafından detaylı bilgilendirme sağlanır.

2. Video ve PDF kaynaklar, canlı bağlantılar, yüz yüze eğitimler, sınav tarihleri ve şekli hakkında bilgi alırsınız.

3. Üyelik işlemleriniz tamamlanır ve NLP Eğitimi panelindeki tüm dökümanlara erişiminiz gerçekleşir. Ayrıca mobil uygulamalarımız üzerinden de eğitimlerinize dilediğiniz yer ve zamanda erişebilirsiniz.

4. Eğitim kaynakları eğitimciler tarafından özenle hazırlanmış, Başkent Üniversitesi onayından geçmiş video ve pdf kaynaklardan oluşur, kaynaklardan yararlanarak bilgi seviyenizi geliştirirsiniz.

5. Edindiğiniz bilgileri canlı yayınlarda eğitimleriniz ile pekiştirir, kendilerinden destek alma fırsatına sahip olursunuz

6. Yüz yüze eğitimlerdeki uygulamalar ile edindiğiniz bilgileri eğitimcilerimizin kontrolü, yönlendirme ve önerileri ile hayata geçirmeye başlarsınız.

7. Eğitim sürecinizden sonra sınava tabi olursunuz ve başarıyla tamamladığınız eğitim sertifikasını almaya hak kazanırsınız.

Bu sayfadaki Detaylı Bilgi Talep Et üzerinden iletişim formumuzu doldurabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eğitmenlerimiz
Yorumlar
EMİNE EKREM
Merhaba ben damla hanım için yprum yapıcam sedinden anladığım kadarıyla çok hoş bir insan tane tane anlatışı çok güzel tane tane ve açıklayıcı beni ikna ettiyse herkesi ikna edebilir bence fırsatım olduğu ilk gün bi çayını içmeye gidicem ve kendisiyle yüz yüze tanışıcam inşallah.
ŞEYDA TOKER
Güzel eğitimdi. Teşekkür ediyorum. Ayrıca ilk defa katıldığım canlı derste yaşadığım aksaklıktaki anlayışınız için ayrıca teşekkür ederim. Zoom programı gibi düşününce... :)
SERPİL ÇORUM BİÇER
Eğitim süreci çok etkin ve destekleyiciydi, teşekkür ederim.
SENEM DAŞKIRAN
Kendisi eğitimle alakalı okadar açıklayıcı ve hicbir soru işareti bırakmayacak şekilde akıcı diksiyonu ile net bir bilgi almama çok çok yardımcı oldu çok teşekkür ediyorum. Sayın Damla Kargı alakanız için ayriyeten teşekkür ediyorum ve çok büyük başarılar içerisinde olmanızı temenni ediyorum. 🙏
YASEMİN HİLAL ONUR
Sevgili Nurcan Arslan’ın güzel anlatımı , ilgisi ve tatlı dille göstermiş olduğu yakınlık çok güzeldi. Detaylı açıklamaları , yönlendirmesi , sevecenliği ve sabrı için çok teşekkür ediyorum.
SEVGİ KARAHANLI
ARABULUCULUK ASİSTANLIĞI EĞİTİMİ EĞİTİMİ İÇİN BUGÜN KAYIT GERÇEKLEŞTİRDİM. BİLGİLENDİRME VE YAKLAŞIMINDAN DOLAYI DANIŞMAN DİLEK SEKMAN'A VE AKNET AVRUPA'YA TEŞEKKÜR EDERİM.
Yenilikleri İlk Sen Öğren

Yeni eğitimler, yenilik ve kampanyalardan haberdar olmak için kayıt ol!

Formu doldurun, sizi arayalım!